Q: Fat Rolls and Cheetos just the way we like em’?


Went to the cheapest grocery in town, took the bus with boy #1 & 2. Was fine enough, groceries for two weeks for a family of four – $40. Was in a hurry to leave the neighborhood after though, a lot of vagrants talking to boy #2, and a mentally ill lady singing to him every children’s song she knows, one after the other no breaks, no breaths…Just flat intonations of insy winsy spider, row row row your boat, twinkle twinkle little star coming out of a cheeto crusted mouth. Now, that’s entertainment! What a way to spend the last of daddy Cole’s cash…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *